Stamboom Van Loon » Gertrud von Braunschweig (1060-1117)

Persoonlijke gegevens Gertrud von Braunschweig 

  • Zij is geboren in het jaar 1060.
  • Zij is overleden op 9 december 1117, zij was toen 57 jaar oud.

Gezin van Gertrud von Braunschweig

Zij is getrouwd met Heinrich von Northeim.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gertrud van Northeim  1090-± 1165 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gertrud von Braunschweig?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gertrud von Braunschweig

Gertrud von Braunschweig
1060-1117



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Gertrud von Braunschweig



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Von Braunschweig


De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loon/I11565.php : benaderd 11 januari 2026), "Gertrud von Braunschweig (1060-1117)".