Stamboom Van Loon » Dirk Janse van der Linden (1650-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Janse van der Linden 

  • Hij is geboren in het jaar 1650 in Puttershoek.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 maart 2018.

Gezin van Dirk Janse van der Linden

Hij is getrouwd met Neeltje Gijsberts.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jan van der Linden  1678-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Janse van der Linden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Janse van der Linden

Dirk Janse van der Linden
1650-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Dirk Janse van der Linden



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Linden


De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loon/I10757.php : benaderd 5 januari 2026), "Dirk Janse van der Linden (1650-????)".