Stamboom Van Linden » Philippa van Reymenant

Persoonlijke gegevens Philippa van Reymenant 


    Gezin van Philippa van Reymenant

    Zij had een relatie met Christophorus Spruyt.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Margareta Spruyt  1625-1690 

    Voorouders (en nakomelingen) van Philippa van Reymenant

    Philippa van Reymenant



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Reymenant


    De publicatie Stamboom Van Linden is opgesteld door Toon van Linden (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Toon van Linden, "Stamboom Van Linden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-linden/I5233.php : benaderd 13 februari 2026), "Philippa van Reymenant".