Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.) » Elisabeth van Berlo

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Berlo 

  • Zij is geboren in Maastricht.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 januari 2010.

Gezin van Elisabeth van Berlo

Zij is getrouwd met Joannes Hubertus Meerten.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1902 te Sint Pieter.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Berlo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. genlias

Over de familienaam Van Berlo


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vic van Lijf, "Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lijf/I27028.php : benaderd 7 februari 2026), "Elisabeth van Berlo".