Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.) » Elisabeth "Els" Simons (> 1910-1993)

Persoonlijke gegevens Elisabeth "Els" Simons 


Gezin van Elisabeth "Els" Simons

Zij is getrouwd met Johannes Bergsteijn.

Zij zijn getrouwd rond 1933 te berg en terblijt.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth "Els" Simons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Simons

Elisabeth Simons
> 1910-1993

± 1933

Johannes Bergsteijn
± 1907-< 1993


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bidpr: 82 jaar
  2. adv
    Fonterhof.
  3. Rouwadv.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1993 lag tussen 5,3 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Bomaanslag op het World Trade Center in New York, met als gevolg 6 doden en meer dan 1000 gewonden.
    • 21 april » Het regime van president Idriss Déby in Tsjaad maakt zich op grote schaal schuldig aan mensenrechtenschendingen, stelt Amnesty International.
    • 6 mei » De Peruviaanse generaal Rodolfo Robles zoekt met zes familieleden zijn toevlucht in de Amerikaanse ambassade in Lima en vraagt politiek asiel aan. Hij zou president Alberto Fujimori hebben willen afzetten.
    • 30 juni » Bomaanslag op het gebouw van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid in Den Haag door de RaRa.
    • 25 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de tweede editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale titelverdediger Verenigde Staten met 4-0 te verslaan.
    • 30 juli » In het Disneyland Park te Parijs wordt de attractie Indiana Jones™ et le Temple du Péril geopend.
  • De temperatuur op 27 januari 1993 lag tussen 1,4 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 15 april » De Spaanse voetbalclub Sporting Gijón stelt de Nederlandse trainer-coach Bert Jacobs op non-actief.
    • 24 mei » Moord op de Mexicaanse kardinaal Juan Jesús Posadas Ocampo in zijn auto op het vliegveld van Guadalajara
    • 16 juli » De Pakistaanse oppositieleider Benazir Bhutto schrapt een "lange mars" van haar aanhangers naar Islamabad om de regering van premier Nawaz Sharif ten val te brengen onder druk van het leger en "in het nationaal belang".
    • 20 augustus » Een aardbeving met de kracht van zeven op de Schaal van Richter treft Papoea Nieuw Guinea.
    • 17 november » Het Tsjecho-Slowaaks voetbalelftal speelt in en tegen België (0-0) de laatste officiële interland voordat het land wordt opgesplitst.
    • 2 december » Zwemster Jingyi Le scherpt bij de wereldkampioenschappen in Palma de Mallorca het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 53,01. De mondiale toptijd was met 53,33 in handen van Franziska van Almsick.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Simons

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Simons.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Simons.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Simons (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vic van Lijf, "Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lijf/I2160.php : benaderd 27 januari 2026), "Elisabeth "Els" Simons (> 1910-1993)".