Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.) » Arnoldus Ludovicus van Hulst (1887-????)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Ludovicus van Hulst 


Gezin van Arnoldus Ludovicus van Hulst

Hij is getrouwd met Maria Catharina Eerens.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1910 te Maastricht, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Ludovicus van Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Ludovicus van Hulst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Ludovicus van Hulst

Arnoldus Snel
1824-1886
Johanna Snel
± 1861-1921

Arnoldus Ludovicus van Hulst
1887-????

1910

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genlias, akte 547
    2. genlias

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juni 1887 lag rond de 15,9 °C. De winddruk was 34 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • De temperatuur op 12 januari 1910 lag tussen -0,3 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hulst


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Vic van Lijf, "Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lijf/I18921.php : benaderd 20 januari 2026), "Arnoldus Ludovicus van Hulst (1887-????)".