Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.) » Maria Cornelia Hubertina van Beneden

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Hubertina van Beneden 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 april 2005.

Gezin van Maria Cornelia Hubertina van Beneden

Zij had een relatie met Andreas Lambertus Groutars.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Hubertina van Beneden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Hubertina van Beneden

Maria Cornelia Hubertina van Beneden
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Beneden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vic van Lijf, "Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lijf/I13576.php : benaderd 6 februari 2026), "Maria Cornelia Hubertina van Beneden".