Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.) » Anna Maria van Duuren (1888-????)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Duuren 


Gezin van Anna Maria van Duuren

(1) Zij is getrouwd met Franciscus Cornelis Lenoir.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1913 te Maastricht, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Joseph Marting.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1919 te Maastricht, zij was toen 31 jaar oud.Bron 3

Brd is wed van Franciscus Cornelis Lenoir

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Duuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van Duuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Duuren

Catharina Friker
± 1820-????

Anna Maria van Duuren
1888-????

(1) 1913
(2) 1919

Joseph Marting
± 1890-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genlias, akte 864
    2. genlias
    3. genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 oktober 1888 lag rond de 10,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 43 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 15 oktober 1919 lag tussen 1,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1882 » Robert Goddard, Amerikaans raketpionier († 1945)
    • 1884 » Jan Klingen, Nederlands onderwijzer en verzetsstrijder tijdens de Tweede Wereldoorlog († 1944)
    • 1886 » Han Hollander, Nederlands sportverslaggever († 1943)
    • 1887 » Nils Middelboe, Deens voetballer, voetbalcoach en voetbalscheidsrechter († 1976)
    • 1887 » René Cassin, Frans jurist en rechter († 1976)
    • 1888 » Mary Fuller, Amerikaans actrice († 1973)

    Over de familienaam Van Duuren


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Vic van Lijf, "Stamboom Van Lijf (Maastricht e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lijf/I10218.php : benaderd 3 februari 2026), "Anna Maria van Duuren (1888-????)".