1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
Dag van overlijden 19 februari 1990
De temperatuur op 19 februari 1990 lag tussen 4,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (51%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
21 januari » Opening van het voetbalstadion Stade du Roudourou in Guingamp.
14 april » Tanks en pantservoertuigen trekken de straten in van Jerevan, hoofdstad van de Sovjet-republiek Armenië, nadat een ongeveer duizendkoppige menigte had geprobeerd het hoofdkwartier van de KGB te bestormen.
22 mei » Noord- en Zuid-Jemen worden herenigd tot de republiek Jemen.
27 mei » Aung San Suu Kyi wint ondanks haar huisarrest de verkiezingen in Myanmar.
1 september » De Vlaamse openbare zender BRT lanceert TV1.
1 oktober » De Vlaamse radiozenders Radio 1, Radio 2 en Studio Brussel van de openbare omroep zenden voor het eerst handelsreclame uit.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R8182.php : benaderd 9 mei 2025), "Margaretha Maria van Steenoven (1899-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.