Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Everhardus Johannes Schutte

Persoonlijke gegevens Everhardus Johannes Schutte 

  • Beroep: Houtzaagmolenaar.

Gezin van Everhardus Johannes Schutte

Hij is getrouwd met Margaretha Stens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gerritjen Schutte  ????-1871

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everhardus Johannes Schutte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everhardus Johannes Schutte

Everhardus Johannes Schutte



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Schutte

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schutte.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schutte.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schutte (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R6934.php : benaderd 10 mei 2025), "Everhardus Johannes Schutte".