Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Pouwel van der Kleij

Persoonlijke gegevens Pouwel van der Kleij 

  • Ook bekend als Lievenszn.

Gezin van Pouwel van der Kleij

(1) Hij is getrouwd met Meijsgen ??.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1625 te Rijswijk.


Kind(eren):

  1. Teunis van der Kleij  1625-1674 


(2) Hij is getrouwd met Neeltjen van Dijck.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1757 te De Lier.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pouwel van der Kleij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pouwel van der Kleij

Pouwel van der Kleij

(1) 1625

Meijsgen ??
????-1657

(2) 1757

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Kleij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R4303.php : benaderd 6 mei 2025), "Pouwel van der Kleij".