Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Johannis Baptista Hovers

Persoonlijke gegevens Johannis Baptista Hovers 


    Gezin van Johannis Baptista Hovers

    Hij is getrouwd met Elisabeth Mulder.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Mattheus Hovers  1839-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannis Baptista Hovers?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Johannis Baptista Hovers

    Johannis Baptista Hovers



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Hovers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hovers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hovers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hovers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R3752.php : benaderd 10 mei 2025), "Johannis Baptista Hovers".