Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Machteld ven der Hoeve

Persoonlijke gegevens Machteld ven der Hoeve 


    Gezin van Machteld ven der Hoeve

    Zij is getrouwd met Jan van Vliet.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Susanne van Vliet  1802-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Machteld ven der Hoeve?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Machteld ven der Hoeve

    Machteld ven der Hoeve



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Ven der Hoeve


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R3447.php : benaderd 9 mei 2025), "Machteld ven der Hoeve".