Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Antonius Johannes Heer

Persoonlijke gegevens Antonius Johannes Heer 


    Gezin van Antonius Johannes Heer

    Hij had een relatie met Maria van Vollenhoven.

    De relatie startte


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Johannes Heer?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Johannes Heer

    Antonius Johannes Heer



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Heer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R3229.php : benaderd 10 mei 2025), "Antonius Johannes Heer".