Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Joris Lock (Luck) (1636-1683)

Persoonlijke gegevens Joris Lock (Luck) 

  • Ook bekend als Louwenszn.
  • Hij is geboren in het jaar 1636.
  • Hij is gedoopt op 4 mei 1636 in Naaldwijk.
  • Hij is overleden in het jaar 1683 in De Lier, hij was toen 47 jaar oud.

Gezin van Joris Lock (Luck)

Hij is getrouwd met Trijntje van Eijck (houd).

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1671 te De Lier, hij was toen 35 jaar oud.

Kerkelijk

Kind(eren):

  1. Susanne Lock (Luck)  1673-1748 
  2. Arij Lock (Luck)  1672-????
  3. Abraham Lock (Luck)  1677-????
  4. Joris Lock (Luck)  1683-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joris Lock (Luck)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joris Lock (Luck)

Joris Lock (Luck)
1636-1683

1671

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Lock (Luck)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R10955.php : benaderd 8 mei 2025), "Joris Lock (Luck) (1636-1683)".