Stamboom Van Lamoen » Gijsbertje van Puffelijk (1717-1792)

Persoonlijke gegevens Gijsbertje van Puffelijk 

  • Zij is geboren op 14 april 1717.
  • Zij is overleden op 13 december 1792, zij was toen 75 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2018.

Gezin van Gijsbertje van Puffelijk

Zij is getrouwd met Gerardus de Reuver.

Zij zijn getrouwd voor 1744.


Kind(eren):

  1. Alexander de Rover  ± 1742-± 1788 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertje van Puffelijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertje van Puffelijk

Gijsbertje van Puffelijk
1717-1792

< 1744

Gerardus de Reuver
± 1716-1790

Alexander de Rover
± 1742-± 1788

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 december 1792 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Puffelijk


De publicatie Stamboom Van Lamoen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van Lamoen, "Stamboom Van Lamoen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lamoen/I12547.php : benaderd 11 februari 2026), "Gijsbertje van Puffelijk (1717-1792)".