Stamboom Van Lamoen » Maria Daniel van Hassel (± 1737-< 1823)

Persoonlijke gegevens Maria Daniel van Hassel 


Gezin van Maria Daniel van Hassel

Zij is getrouwd met Johannes van der Doelen.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1766 te Rosmalen, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Petrus van der Doelen  1772-1851 
  2. Daniel van der Doelen  ± 1780-1820

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Daniel van Hassel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Daniel van Hassel

Maria Daniel van Hassel
± 1737-< 1823

1766

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Hassel


De publicatie Stamboom Van Lamoen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van Lamoen, "Stamboom Van Lamoen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lamoen/I11622.php : benaderd 19 februari 2026), "Maria Daniel van Hassel (± 1737-< 1823)".