De temperatuur op 20 februari 1934 lag tussen 2,8 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
Dag van overlijden 14 juli 2008
De temperatuur op 14 juli 2008 lag tussen 7,7 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
13 april » Opwaaiend brandend WC-papier veroorzaakt brand op de tribunes van het NoordLease Stadion van FC Groningen waardoor de wedstrijd tegen Ajax afgelast wordt.
21 juni » Het Nederlands elftal verliest met 3-1 van Rusland in de kwartfinale van het EK voetbal in het Zwitserse Bazel.
29 juni » Allerlaatste belspel op VT4 en VijfTV. Een hoofdstuk in de televisiegeschiedenis wordt afgesloten.
2 september » Madonna in Amsterdam Arena met haar Sticky & Sweet Tour.
18 november » Een Indiase oorlogsbodem slaat een aanval af van Somalische piraten in de Golf van Aden.
31 december » De Europese Unie stuurt zes marineschepen naar Somalië om te helpen bij de bestrijding van piraterij in de Golf van Aden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J.W. van Kuijk, "Stamboom Van Kuijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kuijk/I3448.php : benaderd 11 maart 2026), "Johannes Cornelis Josephus "Johan" van Kuijk (1934-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.