De temperatuur op 14 juli 1959 lag tussen 7,7 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
4 mei » De Grammy Awards worden voor het eerst uitgereikt: Perry Como en Ella Fitzgerald winnen.
1 juli » Verkiezing van Heinrich Lübke tot tweede bondspresident van West-Duitsland.
24 juli » Het Estadio Modelo Alberto Spencer Herrera in Guayaquil wordt officieel geopend.
19 september » Nikita Chroesjtsjov wordt de toegang tot Disneyland ontzegd.
18 november » Première van de film Ben-Hur van William Wyler.
Dag van overlijden 30 december 2000
De temperatuur op 30 december 2000 lag tussen -0,7 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
23 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Gütersloh 2000 als voortzetting van de club uit 1978.
10 maart » De NASDAQ bereikt 5048.62, haar hoogste waarde ooit.
28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
24 augustus » Bisschopswijding van Johannes te Maarssen, Nederlands bisschop van Kundiawa in Papoea-Nieuw-Guinea.
20 september » Zwemster Inge de Bruijn verbetert bij de Olympische Spelen in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag met drie honderdste van een seconde: van 53,80 naar 53,77.
22 september » Het Amsterdamse gerechtshof laat journalist Koen Voskuil (25) van het gratis dagblad Sp!ts opsluiten, omdat hij weigert de naam te noemen van een anonieme bron die hij opvoert in een artikel over een Amsterdamse strafzaak.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J.W. van Kuijk, "Stamboom Van Kuijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kuijk/I3408.php : benaderd 22 januari 2026), ""Hans" van Kuijk (1959-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.