De temperatuur op 27 april 1978 lag tussen 5,2 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
15 februari » Bokser Rudi Koopmans verliest in Ahoy' het duel om de Europese titel in het halfzwaargewicht van de Italiaan Aldo Travesaro.
26 februari » De Nederlandse schaatsster Lenie van der Hoorn-Langelaan vestigt het werelduurrecord op de schaats in Amsterdam: in één uur tijd schaatst ze 31212,59 m.
16 maart » Aldo Moro wordt ontvoerd door de Rode Brigades.
9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
21 mei » Opening van het Estadio José María Minella in Mar del Plata, Argentinië.
3 augustus » Opening van de elfde Gemenebestspelen in Edmonton met de deelname van 1474 atleten afkomstig uit 46 landen.
Dag van overlijden 19 november 2004
De temperatuur op 19 november 2004 lag tussen 1,2 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
13 januari » Op het Terra College in Den Haag schiet de 17-jarige leerling Murat Demir conrector Hans van Wieren dood.
1 februari » Slovenië ratificeert het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa.
28 maart » In Eindhoven scherpt Nederland het wereldrecord op de incourante 4x50 meter vrije slag aan tot 1.28,34. Verantwoordelijk daarvoor zijn vier zwemmers van PSV: Mark Veens, Gijs Damen, Klaas-Erik Zwering en Pieter van den Hoogenband.
17 mei » Vanaf 17 mei mogen in de Amerikaanse deelstaat Massachusetts mensen van hetzelfde geslacht met elkaar in het huwelijk treden.
24 juni » In de Amerikaanse staat New York wordt de doodstraf afgeschaft.
18 augustus » Zwemster Jodie Henry uit Australië scherpt bij de Olympische Spelen in Athene het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,52. De mondiale toptijd was sinds 31 maart 2004 met 53,66 in handen van haar landgenote Lisbeth Lenton.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J.W. van Kuijk, "Stamboom Van Kuijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kuijk/I1567.php : benaderd 25 januari 2026), "Sabine van Liempd (1978-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.