Stamboom Van Koert » Henri Heer van Fouvent (± 1160-< 1229)

Persoonlijke gegevens Henri Heer van Fouvent 


Gezin van Henri Heer van Fouvent

Hij is getrouwd met Agnes de Broyes.

Zij zijn getrouwd rond 1180.


Kind(eren):

  1. Agnes Elisabeth de Fouvent  ± 1181-1248 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henri Heer van Fouvent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henri Heer van Fouvent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henri Heer van Fouvent

Clémence
± 1140-????

Henri Heer van Fouvent
± 1160-< 1229

± 1180

Agnes de Broyes
± 1160-> 1221


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heer van Fouvent


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I9983.php : benaderd 11 januari 2026), "Henri Heer van Fouvent (± 1160-< 1229)".