Stamboom Van Koert » Dingena Goedegebuur (1921-2014)

Persoonlijke gegevens Dingena Goedegebuur 

  • Zij is geboren op 30 juli 1921 in Tholen.
  • Zij is overleden op 10 juli 2014 in Australië, zij was toen 92 jaar oud.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 2024.

Gezin van Dingena Goedegebuur

Zij is getrouwd met Johan Abraham Groenendijk.

Zij zijn getrouwd te Australië.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingena Goedegebuur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.stamboomonderzoek.com/sarah

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1921 lag tussen 12,3 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
  • De temperatuur op 10 juli 2014 lag tussen 16,0 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 21,6 °C. Er was 17,9 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Dubbel succes voor Nederland tijdens de Olympische Winterspelen in Sotsji. Zowel de mannen als de vrouwen winnen goud op de ploegenachtervolging schaatsen.
    • 13 mei » Bij een mijnramp in Soma (Turkije) vallen minstens 274 doden.
    • 22 mei » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint de Premier League Darts 2014 door in de finale met 10-6 te winnen van zijn landgenoot Michael van Gerwen.
    • 13 juli » Duitsland wordt voor de vierde keer wereldkampioen voetbal, door in de finale Argentinië met 1-0 te verslaan.
    • 30 juli » Minstens 30 mensen komen om en meer dan 150 personen zijn vermist na een aardverschuiving in het Indiase dorp Malin in het district Poona in het westen van het land.
    • 29 augustus » De vulkaan Tavurvur in Papoea-Nieuw-Guinea barst uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Goedegebuur


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I79700.php : benaderd 14 januari 2026), "Dingena Goedegebuur (1921-2014)".