17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
Dag van overlijden 1 oktober 1964
De temperatuur op 1 oktober 1964 lag tussen 5,0 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
1 juli » Herverkiezing van Heinrich Lübke tot bondspresident van West-Duitsland.
2 augustus » Noord-Vietnam vuurt op een Amerikaans oorlogsschip in de Golf van Tonkin (het Tonkin-incident).
2 augustus » Rassenrel in Jersey City, New Jersey.
4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I79013.php : benaderd 12 maart 2026), "Herodina Gerarda Albertina de Zaaijer (1901-1964)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.