Stamboom Van Koert » Jan Marinus Boscaljon (1910-)

Persoonlijke gegevens Jan Marinus Boscaljon 


Gezin van Jan Marinus Boscaljon

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1946 te Amersfoort, hij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Marinus Boscaljon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Marinus Boscaljon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Marinus Boscaljon


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1910 lag tussen 12,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 4,5 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 26 oktober 1946 lag tussen -0,9 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
    • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
    • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
    • 15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.
    • 23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boscaljon


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I77256.php : benaderd 5 maart 2026), "Jan Marinus Boscaljon (1910-)".