Stamboom Van Koert » Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena (± 1225-> 1277)

Persoonlijke gegevens Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena 

  • Hij is geboren rond 1225.
  • Hij is overleden na 1277.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 oktober 2019.

Gezin van Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena


Kind(eren):

  1. Beatrix van Altena  ± 1250-???? 


Notities over Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena

Hij ontving in 1277 tienden te Uppel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena

Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena
± 1225-> 1277



Onbekend

Beatrix van Altena
± 1250-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Burggraaf van Altena


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I717.php : benaderd 12 januari 2026), "Lodewijk "de Kastelein" Burggraaf van Altena (± 1225-> 1277)".