Stamboom Van Koert » Daniël Cornelis de Koster (± 1600-????)

Persoonlijke gegevens Daniël Cornelis de Koster 

  • Hij is geboren rond 1600.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2023.

Gezin van Daniël Cornelis de Koster

Hij is getrouwd met Maaijke Lucassen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daniël Cornelis de Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Daniël Cornelis de Koster

Daniël Cornelis de Koster
± 1600-????


Maaijke Lucassen
± 1605-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Koster


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I71304.php : benaderd 14 januari 2026), "Daniël Cornelis de Koster (± 1600-????)".