Stamboom Van Koert » Frans van Meurs (1750-> 1829)

Persoonlijke gegevens Frans van Meurs 

  • Hij is geboren in het jaar 1750 in Hilversum.
  • Beroep: kleermaker.
  • Hij is overleden na 1829.
  • Hij was sT('g2h_assorole_GODP') van Maria van Coert bij doop.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 december 2025.

Gezin van Frans van Meurs

(1) Hij is getrouwd met Geertruy van der Wal.

Zij zijn getrouwd op 8 oktober 1775 te Rotterdam, hij was toen 25 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Hendrina de Graaf.

Toestemming voor het huwelijk is 23 augustus 1788 verkregen te Delft.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1788 te Rotterdam, hij was toen 38 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria van Meurs  1791-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans van Meurs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frans van Meurs

Frans van Meurs
1750-> 1829

(1) 1775
(2) 1788

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 september 1788 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
    • 2 januari » Georgia ondertekent als vierde staat de grondwet van de Verenigde Staten.
    • 9 januari » Connecticut ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 5e staat.
    • 7 april » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
    • 23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
    • 23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
    • 28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.

Over de familienaam Van Meurs


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I69321.php : benaderd 9 januari 2026), "Frans van Meurs (1750-> 1829)".