Stamboom Van Koert » Joannes van Topis

Persoonlijke gegevens Joannes van Topis 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 april 2023.

Gezin van Joannes van Topis

Hij had een relatie met Hendrina van Brussel.

De relatie startte in het jaar 1806.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes van Topis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes van Topis

Joannes van Topis

1806

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Topis


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I68970.php : benaderd 15 januari 2026), "Joannes van Topis".