Stamboom Van Koert » Joseph Anton Deise (1915-1994)

Persoonlijke gegevens Joseph Anton Deise 

  • Hij is geboren op 27 september 1915 in Six Bank Sask., Canada.
  • Hij is overleden in het jaar 1994 in Winnipeg Manitoba, Canada, hij was toen 78 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 februari 2025.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Joseph Anton Deise

Hij is getrouwd met Hendrika Zeh.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1945 te Amsterdam, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Anton Deise?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1915 lag tussen 6,9 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Tauno Marttinen, Fins componist en dirigent († 2008)
  • 1917 » Louis Auchincloss, Amerikaans schrijver († 2010)
  • 1919 » Charles Percy, Amerikaans politicus en ondernemer († 2011)
  • 1919 » Jayne Meadows, Amerikaans actrice († 2015)
  • 1921 » Guido Haazen, Belgisch fotograaf, keramist en dirigent († 2004)
  • 1921 » Heinrich Boere, Nederlands oorlogsmisdadiger († 2013)

Over de familienaam Deise

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Deise.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Deise.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Deise (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I65167.php : benaderd 16 januari 2026), "Joseph Anton Deise (1915-1994)".