Stamboom Van Koert » Hermanus Jacob Heins (1914-1971)

Persoonlijke gegevens Hermanus Jacob Heins 


Gezin van Hermanus Jacob Heins

Hij is getrouwd met Louise de Koning.

Zij zijn getrouwd voor 1948.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Jacob Heins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Jacob Heins

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Jacob Heins

Hermanus Jacob Heins
1914-1971

< 1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.mijn-genea.nl/genea/member/heins/hermanus-jacob-heins/7586576/persoonskaart

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1914 lag tussen 6,2 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 23 december 1971 lag tussen 4,6 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Een geplande staatsgreep in Turkije van generaal Cemal Madanoglu wordt in de kiem gesmoord als zijn collega Muhsin Batur het plan verraadt aan premier Süleyman Demirel en de Turkse inlichtingen- en veiligheidsdienst.
    • 14 maart » Kürt Rogiers, Belgisch acteur
    • 7 april » Beate Uhse opent haar eerste buitenlandse seksshop in de Amsterdamse Kalverstraat.
    • 21 april » Dictator van Haïti François Duvalier, 'Papa Doc', wordt na zijn overlijden opgevolgd door zijn zoon Jean-Claude Duvalier, 'Baby Doc'.
    • 4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
    • 4 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Leipzig het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.54,2.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Benito de Jesús (Hector Valdivieso Saez), Spaans heilige († 1934)
  • 1912 » Jean Améry, Oostenrijks schrijver († 1978)
  • 1912 » Ollie Johnston, Amerikaans Disney-tekenaar († 2008)
  • 1917 » William Hardy McNeill, Canadees-Amerikaans historicus († 2016)
  • 1918 » Griffin Bell, Amerikaans jurist en politicus († 2009)
  • 1920 » Aleid Wensink, Nederlands journalist, dichter, essayist en vertaler († 2001)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heins

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heins.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heins.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heins (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I61271.php : benaderd 24 januari 2026), "Hermanus Jacob Heins (1914-1971)".