Stamboom Van Koert » Pieter Nootlanssen (± 1663-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Nootlanssen 

  • Hij is geboren rond 1663.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 september 2021.

Gezin van Pieter Nootlanssen

Hij is getrouwd met Susanna Ribbe.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1707.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Nootlanssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. G.P. van As, "Stamboom Van Assche", database, Genealogie Online

Over de familienaam Nootlanssen


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I59034.php : benaderd 25 januari 2026), "Pieter Nootlanssen (± 1663-????)".