Stamboom Van Koert » Theodora Komnena van Byzantium (± 1132-1183)

Persoonlijke gegevens Theodora Komnena van Byzantium 


Gezin van Theodora Komnena van Byzantium

Zij is getrouwd met Hendrik II "Jasomirgott" Hertog van Oostenrijk (1141-77).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1148.


Kind(eren):

  1. Agnes van Oostenrijk  ± 1154-1182

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Komnena van Byzantium?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Komnena van Byzantium

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Komnena van Byzantium


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Byzantium


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I5891.php : benaderd 25 februari 2026), "Theodora Komnena van Byzantium (± 1132-1183)".