Stamboom Van Koert » Walter II Heer van Zotteghem (????-> 1220)

Persoonlijke gegevens Walter II Heer van Zotteghem 


Gezin van Walter II Heer van Zotteghem

Hij is getrouwd met Richilde de Mortagne.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Alaisa van Zotteghem  ± 1200-> 1246 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Walter II Heer van Zotteghem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Walter II Heer van Zotteghem

Hildegarde
????-> 1173

Walter II Heer van Zotteghem
????-> 1220


Richilde de Mortagne
± 1156-> 1219

Alaisa van Zotteghem
± 1200-> 1246

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heer van Zotteghem


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I58749.php : benaderd 11 januari 2026), "Walter II Heer van Zotteghem (????-> 1220)".