Stamboom Van Koert » Nivelon II Seigneur de Pierrefonds (± 1060-± 1102)

Persoonlijke gegevens Nivelon II Seigneur de Pierrefonds 


Gezin van Nivelon II Seigneur de Pierrefonds

Hij is getrouwd met Havoise de Montmorency.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Adeline de Pierrefonds  ± 1090-± 1115 
  2. Nivelon III de Pierrefonds  ± 1095-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nivelon II Seigneur de Pierrefonds?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nivelon II Seigneur de Pierrefonds

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nivelon II Seigneur de Pierrefonds

Sagalon II de Milly
± 1005-± 1080
Aremburge de Milly
± 1035-????

Nivelon II Seigneur de Pierrefonds
± 1060-± 1102


Adeline de Pierrefonds
± 1090-± 1115

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Seigneur de Pierrefonds


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I58441.php : benaderd 11 januari 2026), "Nivelon II Seigneur de Pierrefonds (± 1060-± 1102)".