Stamboom Van Koert » Hendrik I van Keppel (± 1187-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik I van Keppel 

  • Hij is geboren rond 1187.

Gezin van Hendrik I van Keppel


Kind(eren):

  1. Herman van Keppel  ± 1217-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik I van Keppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik I van Keppel

Hendrik I van Keppel
± 1187-????



Onbekend

Herman van Keppel
± 1217-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Keppel


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I57954.php : benaderd 22 januari 2026), "Hendrik I van Keppel (± 1187-????)".