Stamboom Van Koert » Elisabeth Hendriks van Doorne (± 1400-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Hendriks van Doorne 

  • Zij is geboren rond 1400 in Den Bosch.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 januari 2021.

Gezin van Elisabeth Hendriks van Doorne

Zij is getrouwd met Hendrik Matthijsz. van den Mugheuvel.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Hendriks van Doorne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Hendriks van Doorne

Elisabeth Hendriks van Doorne
± 1400-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Doorne


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I57650.php : benaderd 13 januari 2026), "Elisabeth Hendriks van Doorne (± 1400-????)".