Stamboom Van Koert » Willem Dirk van Duiven (1900-1977)

Persoonlijke gegevens Willem Dirk van Duiven 

  • Hij is geboren op 30 mei 1900 in Paramaribo.
  • Beroepen:
    • adjunct-commies Pensioenraad.
    • ambtenaar Departement van Defensie.
    • boekhouder.
    • handelsemployee.
    • koopman.
    • sergeant Grenadiers.
  • Hij is overleden op 3 oktober 1977 in Vlissingen, hij was toen 77 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 december 2020.

Gezin van Willem Dirk van Duiven

(1) Hij is getrouwd met Louisa Theodora van Straaten.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1921 te Nijmegen, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 10 januari 1930 te Nijmegen.


(2) Hij is getrouwd met Luzie Alice Breslau.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1933 te Den Haag, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 15 maart 1938 te Den Haag.


(3) Hij is getrouwd met Cornelia de Wee.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1942 te Den Haag, hij was toen 42 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Dirk van Duiven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Dirk van Duiven

Willem Dirk van Duiven
1900-1977

(1) 1921
(2) 1933
(3) 1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1900 lag rond de 12,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 4 november 1942 lag tussen 3,5 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlandse handbal, sinds 1926 opererend onder de vleugels van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond, komt op eigen benen te staan met de oprichting van het Nederlands Handbal Verbond (NHV).
    • 22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
    • 28 februari » Japanse troepen landen op Java, het laatste Nederlandse bolwerk in Oost-Indië.
    • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.
    • 2 december » Een team onder leiding van Enrico Fermi slaagt om de eerste nucleaire kernreactie te veroorzaken die zichzelf in stand kan houden (Manhattanproject).
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.
  • De temperatuur op 3 oktober 1977 lag tussen 4,9 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Het kabinet-Den Uyl valt.
    • 28 mei » In de Amerikaanse staat Kentucky komen 165 mensen om bij de brand in de Beverly Hills Supper Club.
    • 13 juli » In New York en omgeving wordt een belangrijke krachtcentrale getroffen door een blikseminslag, waarna de stroom uitvalt en duizenden mensen plunderend en vernielend door de stikdonkere straten trekken.
    • 21 juli » Begin van een zesdaags gewapend grensconflict tussen Egypte en Libië.
    • 26 juli » De dertienjarige David Morgan zwemt van Dover naar Calais.
    • 26 november » De dames Snip en Snap treden, na veertig jaar, voor het laatst op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Duiven


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I54580.php : benaderd 13 januari 2026), "Willem Dirk van Duiven (1900-1977)".