Stamboom Van Koert » Alida van den Gheijne (± 1285-????)

Persoonlijke gegevens Alida van den Gheijne 

  • Zij is geboren rond 1285.

Gezin van Alida van den Gheijne

Zij had een relatie met Willem III "de Goede" Graaf van Holland, Zeeland (1304-1337) en Henegouwen (1302-1337).

De relatie startte.


Kind(eren):

  1. Claes van den Gheijne  ± 1310-< 1352 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida van den Gheijne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida van den Gheijne


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Gheijne


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I42742.php : benaderd 21 januari 2026), "Alida van den Gheijne (± 1285-????)".