Stamboom Van Koert » Ludolf Heer van Steinfurt (± 1060-????)

Persoonlijke gegevens Ludolf Heer van Steinfurt 

  • Hij is geboren rond 1060.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 december 2019.

Gezin van Ludolf Heer van Steinfurt


Kind(eren):

  1. Rudolf I Heer van Steinfurt  ± 1090-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludolf Heer van Steinfurt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ludolf Heer van Steinfurt

Ludolf Heer van Steinfurt
± 1060-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heer van Steinfurt


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I41883.php : benaderd 12 januari 2026), "Ludolf Heer van Steinfurt (± 1060-????)".