Stamboom Van Koert » Hette Johannes den Boer (1897-1960)

Persoonlijke gegevens Hette Johannes den Boer 

  • Hij is geboren op 19 september 1897 in Leeuwarden.
  • Beroep: adjunct-commies Departement van Justitie.
  • Hij is overleden op 25 oktober 1960 in Den Haag, hij was toen 63 jaar oud.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2021.

Gezin van Hette Johannes den Boer

Hij is getrouwd met Berendina Dirkje Veldhoen.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1926 te Den Haag, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hette Johannes den Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hette Johannes den Boer

Hette Johannes den Boer
1897-1960

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1897 lag rond de 11,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
  • De temperatuur op 28 april 1926 lag tussen 7,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 25 oktober 1960 lag tussen 7,4 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Frans-Kameroen wordt onafhankelijk.
    • 21 maart » Bloedbad van Sharpeville, Zuid-Afrika, politie opent vuur op ongewapende zwarte demonstranten, er vallen 69 doden en 180 gewonden.
    • 10 april » Wielrenner Pino Cerami wint Parijs-Roubaix op 38-jarige leeftijd.
    • 25 augustus » Olympische Zomerspelen in Rome worden geopend.
    • 8 oktober » Het eerste nummer van TeleVizier verschijnt.
    • 20 december » De Duitse justitie arresteert Richard Baer, ex-commandant van Auschwitz.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Den Boer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Boer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Boer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Boer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I3757.php : benaderd 10 januari 2026), "Hette Johannes den Boer (1897-1960)".