Stamboom Van Koert » Maria de Walcourt (± 1355-1407)

Persoonlijke gegevens Maria de Walcourt 

  • Zij is geboren rond 1355.
  • Zij is overleden op 26 mei 1407.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 februari 2021.

Gezin van Maria de Walcourt

Zij is getrouwd met Willem van Abcoude, Heer van Wijk bij Duurstede.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria de Walcourt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria de Walcourt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Walcourt


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I35274.php : benaderd 14 januari 2026), "Maria de Walcourt (± 1355-1407)".