Stamboom Van Koert » Ada de Balliol of Barnard Castle (± 1250-????)

Persoonlijke gegevens Ada de Balliol of Barnard Castle 


Gezin van Ada de Balliol of Barnard Castle

Zij is getrouwd met William II Lindsay of Lamberton.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1266.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ada de Balliol of Barnard Castle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ada de Balliol of Barnard Castle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ada de Balliol of Barnard Castle


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Balliol of Barnard Castle


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I34843.php : benaderd 10 januari 2026), "Ada de Balliol of Barnard Castle (± 1250-????)".