Stamboom Van Koert » Aleyd van Wissel (± 1245-????)

Persoonlijke gegevens Aleyd van Wissel 

  • Zij is geboren rond 1245.

Gezin van Aleyd van Wissel

Zij is getrouwd met Rutger I Heer van den Boitzlar.

Zij zijn getrouwd rond 1273.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleyd van Wissel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aleyd van Wissel

Aleyd van Wissel
± 1245-????

± 1273

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wissel


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I32608.php : benaderd 20 januari 2026), "Aleyd van Wissel (± 1245-????)".