Stamboom Van Koert » Claes Claessen aen de Westdijk (± 1613-1648)

Persoonlijke gegevens Claes Claessen aen de Westdijk 

  • Hij is geboren rond 1613.
  • Hij is overleden in het jaar 1648.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 november 2025.

Gezin van Claes Claessen aen de Westdijk

Hij is getrouwd met Jannetghen Klaes.

Zij zijn getrouwd rond 1636.


Kind(eren):

  1. Claasje Claasse Westdijk  1648-> 1706 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claes Claessen aen de Westdijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claes Claessen aen de Westdijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Aen de Westdijk


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I32073.php : benaderd 19 januari 2026), "Claes Claessen aen de Westdijk (± 1613-1648)".