Stamboom Van Koert » Florentia "Flora" van den Vaeck (± 1675-1733)

Persoonlijke gegevens Florentia "Flora" van den Vaeck 


Gezin van Florentia "Flora" van den Vaeck

Zij is getrouwd met Adrianus Matthijs van Dongen.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1695 te Oosterhout.


Kind(eren):

  1. Matthias van Dongen  1696-????
  2. Jan van Dongen  1697-± 1755
  3. Judocus van Dongen  1700-????
  4. Antonius van Dongen  1702-????
  5. Maria van Dongen  1705-????
  6. Peter van Dongen  1707-< 1708

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Florentia "Flora" van den Vaeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Florentia "Flora" van den Vaeck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Florentia van den Vaeck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Vaeck


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I29357.php : benaderd 8 augustus 2025), "Florentia "Flora" van den Vaeck (± 1675-1733)".