Stamboom Van Koert » Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123) (± 1049-1123)

Persoonlijke gegevens Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123) 


Gezin van Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123)

Hij is getrouwd met Adelheid van Stade.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1088.


Kind(eren):



Notities over Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123)

In 1067 gaf hij opdracht tot het bouwen van de Wartburg in Eisenach.
Na zijn vermoedelijke aandeel in de moord op Frederik van Goseck in 1085 werd Lodewijk door de Keizer, Hendrik IV, veroordeeld en gevangen gezet in de vesting van Giebichstein.Ook in 1114 werd Lodewijk weer door een Keizer gevangen gezet, Hendrik V, vanwege zijn onbetrouwbare houding tegen de Keizer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123)

Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123)
± 1049-1123

1088

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Graaf in Thüringen (1080-1123)


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I28760.php : benaderd 16 januari 2026), "Lodewijk II "de Saliër" "de Springer" Graaf in Thüringen (1080-1123) (± 1049-1123)".