Stamboom Van Koert » Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren (± 1120-> 1159)

Persoonlijke gegevens Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren 


Gezin van Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren

Hij is getrouwd met Mathilde van Lotharingen.

Zij zijn getrouwd rond 1140.


Kind(eren):



Notities over Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren

Vermeld 1132-59. Bevestigde in 1145 in een door Koning Koenraad III voor het Klooster Allerheiligen opgestelde oorkonde de schenking van Illnau, zoals die door zijn vader, moeder en grootvader Adalbert van Mörsberg zijn gedaan.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren

Mahaut van Bar-Mousson
± 1077-± 1125

Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren
± 1120-> 1159

± 1140

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I27175.php : benaderd 1 maart 2026), "Godfried I Graaf van Sponheim zu Starkenburg, Hamm, Clervaux en Ouren (± 1120-> 1159)".