Stamboom Van Koert » Heijltgen Adriaanse (± 1585-± 1655)

Persoonlijke gegevens Heijltgen Adriaanse 

  • Zij is geboren rond 1585.
  • Zij is overleden rond 1655.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 januari 2021.

Gezin van Heijltgen Adriaanse

(1) Zij is getrouwd met Jan Cornelisz. Hollander.

Zij zijn getrouwd rond 1605.


(2) Zij is getrouwd met Dirck Aertse van Schoonderwoert.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1634 te Jaarsveld.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heijltgen Adriaanse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Adriaanse


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I262.php : benaderd 11 januari 2026), "Heijltgen Adriaanse (± 1585-± 1655)".