Stamboom Van Koert » Gerberge van Saluces (± 1015-????)

Persoonlijke gegevens Gerberge van Saluces 


Gezin van Gerberge van Saluces

Zij is getrouwd met Guy van Righino, Graaf van Canevez.

Zij zijn getrouwd rond 1035.


Kind(eren):

  1. Adelaide de Cavenez  ± 1040-> 1110 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerberge van Saluces?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerberge van Saluces

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerberge van Saluces

Gisele van Ivrea
± 965-????
Alde van Saksen
± 953-????
Adele d'Este
± 980-± 1055

Gerberge van Saluces
± 1015-????

± 1035
Adelaide de Cavenez
± 1040-> 1110

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Saluces


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I25472.php : benaderd 14 januari 2026), "Gerberge van Saluces (± 1015-????)".