Stamboom Van Koert » Kunigunde van Beieren (± 920-947)

Persoonlijke gegevens Kunigunde van Beieren 

  • Zij is geboren rond 920.
  • Zij is overleden in het jaar 947.

Gezin van Kunigunde van Beieren

Zij is getrouwd met Udalrich III Graaf van Formbach,.

Zij zijn getrouwd rond 940.


Kind(eren):

  1. Mathilde van Formbach  ± 940-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kunigunde van Beieren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kunigunde van Beieren

Kunigunde van Beieren
± 920-947

± 940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Beieren


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I2499.php : benaderd 11 januari 2026), "Kunigunde van Beieren (± 920-947)".